WWW.JANEK.CZ
IW0C4709-2 s popisemIW0C4709-2 s popisem

 Volnější pracovní den?

 

Modrý blejzr je určitě symbolem vytříbeného volného času.

Všestranný a přirozeně elegantní.

Tmavomodrý dvouřadý blejzr vznikl z krátkého dvouřadého saka, které bylo v 19. století součástí uniformy britského námořnictva. Popularita odstartovala ve dvou obdobích, a to v polovině třicátých let do poloviny padesátých a poté od osmdesátých let do poloviny devadesátých let. Nejvíce je nosili vysoko postavení politici, američtí gangsteři a bankéři. V té době dvouřadý blejzr můžeme charakterizovat jako "hranatou krabici" s volným spádem, prodlouženou délkou a neuvěřitelně širokými klopami.

Dnešní dvouřadý blejzr je hladší a propracovanější. Zdůrazňuje ramena a úzký pas. Jak už můžeme vyčíst z názvu dvouřadý, blejzr má dva sloupce knoflíků, jejichž počet se liší v závislosti na konstrukci obleku. Typicky umístěné knoflíky jsou 6 x 2 a 4 x 2. První číslo se vztahuje k celkovému počtu knoflíků na obleku a druhé je počet knoflíků, které jsou umístěny "navíc". Vždy mějte zapnutý prostřední knoflík, bez ohledu na to, zda sedíte nebo stojíte. Takto zapnutý knoflík udrží pěkný tvar blejzru.

 

dvojitádvojitá

 

Člověk, který je nucen si brát práci domů, má na pracovní tašku zcela jasné požadavky. Množství věcí, které musí pojmout, se od sebe značně liší, od telefonu přes jeden až dva notebooky nebo několikadílný zákoník v tvrdé vazbě. 

Tašky PIQUADRO vás nadchnou jak svým designem a nejlepší volbou materiálů, tak technologičností konstrukce a zpracováním.  Historie značky začíná u Marca Palmieri. Ten založil firmu v italském městě Riola di Vergato. Pár let firma pracovala pro nejlepší značky v Itálii, zanedlouho však Marco Palmieri vytvořil vlastní brand s unikátním designem a působení značky se rozšířilo po celém světě.

IW0C5113-2IW0C5113-2


Základní kámen oděvů v pánském šatníku? Bílá košile. Najdeme v dnešní době muže, který nevlastní ani jednu bílou košili? Zcela nepravděpodobné. Schopnosti kvalitní bílé košile můžeme pojmout jako jednoduchost, kombinovatelnost, eleganci a pohodlí. 

Bílá košile přežila veškerá období módy a stala se evergreenem všestrannosti mezi generacemi. Do roku 1900 byla spojena s aristokracií, protože jen bohatí si mohli dovolit často prát a mít jich dostatečný počet, aby vždy měli čistou košili po ruce. U bílé košile můžete kombinovat tvary límečků dle dané příležitosti. Pro pracovní dny zvolte klasiku v podobě Kentu či Windsoru. Pro volný čas například Button-down nebo elegantní stojáček. Košile s límcem Dinner se nosí výhradně na večerní společenské příležitosti do fraku nebo smokingu. Nutným doplňkem je motýlek.

Každý člověk ví, jak je důležité nosit pohodlné oblečení, abychom se cítili v pohodě. Buďte tedy opatrní s rozmezím velikostí, příliš velké - budete vypadat neprofesionálně a příliš těsné - knoflíčky na břiše vám vyskočí takovou rychlostí, že je nestihnete ani posbírat. :-)  

Řešení? Samozřejmě košile na míru.

 

IW0C5077-1IW0C5077-1
[unex_ce_button id="content_2mo1m6hyw" button_text_color="#000000" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="content_width" button_alignment="center" button_text_spacing="16px" button_bg_color="#cccccc" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="#cccccc" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="16px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="#000000" button_link="http://bezkonfekce.cz/work/business-day-3/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="1" in_column=""]BUSINESS DAY 3.[/ce_button]