WWW.JANEK.CZ
IW0C5824_03 s textemIW0C5824_03 s textem

 

Stylový, kreativní, ale vždy fomální, to je nový metropolitní podnikatel. Poté, co se dress code obchodníka skládal jen z bílé košile, objemného, černého, dvouřadého obleku a plukovní vázanky, se mnohé věci nyní změnily. Styl nadále respektuje svaté pravidla elegance, ale snaží se dohnat určitou volnost k barvám, střihům a míchání doplňků.

Heslo: sebevědomí.

Do práce

 

IW0C5964 menšíIW0C5964 menší

 

Nové pokušení zbavit se starých schémat a hrát si se vzory a barvami, kombinacemi a detaily. Jde o to, vyjádřit naši kreativitu prostřednictvím našeho osobního vkusu. Budoucnost stylu se přizpůsobuje něčí svobodné eleganci. Dodržujme však několik základních pravidel:

  1. Perfektní linka - Nic se nevyrovná vyrobenému oděvu na míru. Perfektní linie, které následují tvar vašeho těla, a které jsou schopné vnést do línií váš postoj k okolí. Oděv na míru znamená pozornost, znalost a péči.
  2. Celková péče od hlavy až k patě - Co si myslíme o člověku, který je dokonale oblečený, ale má obnošené boty? Přesně to, co bychom neradi, že si ostatní myslí o nás. Semi-brogue zdobení rámových bot F. L. Popper ve světle usňové barvě doladí celý outfit. Jednou z úžasných výhod rámové obuvi z pravé kůže je její schopnost oprav i možnost kompletní renovace, kterou lepená obuv umožňuje jen ve velmi omezené míře. Je nezbytné, abychom se starali o všechny detaily našeho vzhledu. Dokonalá péče, lesklé boty, kvalitní pracovní taška, vyžehlený límec nebo perfektně uvázaná kravata je základem pro každý pánský vzhled.
  3. Trocha estetiky - Doplňky, které jsou schopny dělat rozdíl mezi módním a obyčejným vzhledem je například kapesníček nebo kvalitní pracovní taška Piquadro vyrobená z vyčiněné telecí kůže. Tento tradiční způsob opalování udržuje krásu kůže v průběhu let. Surové řezané hrany, které jsou ručně malované v modré barvě oživí obchodní charakter tašky. Kapesníček jako praktický a estetický "zvyk" je zcela nezbytný, pokud budete nosit sako. Vyhněte se kapesníčku udělaného ze stejné látky kravaty, kterou máte na sobě, pokud nechcete vypadat jako absolutní začátečník. Můžete zkusit kontrastní barvy a věřte, že pokud si nejste jisti zvolenou kombinací, tak se vždy můžete spolehnout na nadčasovou klasiku - bílý plátěný kapesníček.
  4. Zvědavost a vůle experimentovat - Barevné kombinace jsou obvyklým trápením pro muže, kteří hledají vždy pár triků, jak se vyvarovat chyb. Neexistují žádné triky! Schopnost kombinovat barvy je umění, které vás časem naučí vaše zvědavost a experimentování. Můžete se nechat inspirovat na předváděcích molech a ze stran módních časopisů.

Odpolední relax

 

IW0C5632-1 menšíIW0C5632-1 menší

 

Ačkoliv je někdy vesta vnímána jako tradiční kus, tak ji můžeme brát jako comeback. Když příjde řeč na volnost a knoflíky, tak vám musí opravdu padnout, což znamená, že nebude vidět ani kousek košile mezi pasem od kalhot a spodní části vesty. Stejně jako u obleku, spodní knoflík nechte volný, aby se zabránilo "balónovému" efektu vesty.

 

puzzlepuzzle

 

Spárováním pěti-knoflíkové vesty s hedvábnou kravatou dodá na vaší profesionalitě a jistém vystupování. Pokud si zakoupíte vestu s oblekem je nutné dávat pozor na dvě věci. Látka by měla být stejná a počet knoflíků na vestě by měl odpovídat dvojnásobku a více knoflíků než na vašem saku. Pokud jste koupili vestu samostatně, mimo oblek, dávejte pozor na barevné a vzorované kombinace, např. proužkovaný oblek s kostkovanou vestou apod. Ideálně kombinujte tón v tónu, např. tmavě modrý oblek se světle modrou vestou.

 

IW0C5512x1900IW0C5512x1900
[unex_ce_button id="content_2mo1m6hyw" button_text_color="#000000" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="content_width" button_alignment="center" button_text_spacing="16px" button_bg_color="#cccccc" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="#cccccc" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="16px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="#000000" button_link="http://bezkonfekce.cz/work/business-day-1/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="1" in_column=""]BUSINESS DAY 1.[/ce_button]