WWW.JANEK.CZ
IW0C4258-8-1900x s popiskemIW0C4258-8-1900x s popiskem

 

 

Business nebo casual, a co business casual? Tyto pojmy mohou být velkou příležitostí předvést svůj osobitý styl, vypadat dokonale a cítit se pohodlně.

Pro následující týdny jsme vytvořili pár inspirativních outfitů moderního businessmana.

 

Do práce

 

trojtroj

 

 

Kdysi jsme formálnějšího vzhledu dosahovali tím, že jsme něco přidali, například sako nebo uzel na kravatě. A neformálními jsme se stávali tak, že jsme naopak něco odložili, opět sako nebo kravatu. Definice formální nebo neformálního vzhledu nás nutí investovat do nových základů šatníku. Ideální investicí pro letní období je casual sako bez podšívky, jemná bavlněná košile a nějaký ten detail v podobě vlněné hnědomodré kravaty s příměsí hedvábí a bílého kapesníčku s modrými puntíky.

Jednoduchost je konečná forma propracovanosti, to dělá styl jednodušší a vykročit na začátku týdne pravou nohou je podmínkou úspěšného dne. Jedním z nejméně oblíbených dnů v týdnu bývá pondělí. Vraťme se tedy k bezstarostnosti uplynulého víkendu, zvolme pohodlné a neuvěřitelně všestranné Chinos, ideální pro letní dny.

 

 

IW0C4395-6IW0C4395-6

 

 

Boty jsou jednou z nejdůležítějších částí pánského šatníku. Špatně zvolené boty mohou vmžiku a nenapravitelně zničit celkový dojem i u jinak dokonale oblečeného muže. Boty jsou kvalitní tehdy, pokud jsou zhotoveny pečlivě, z větší časti ručně a z té nejlepší kůže. Tato kritéria platí pro veškerou obuv, pro mokasíny stejně jako pro šité modely, jež jsou nedostižně spolehlivé, pohodlné, trvanlivé a drží tvar. Elegantní černé boty značky F. L. Popper jsou šity z kvalitní telecí kůže, s rámovou konstrukcí, korkovou stélkou a kaučukovou vrstvou na podrážce, která zajišťuje delší životnost a nižší kluzkost podrážky.

Dokonalou tečkou na závěr je kouzlo Piquadro tašky na notebook a důležité dokumenty pocházející z elegantního italského stylu.

 

 

Odpolední relax

 

IW0C5320_03IW0C5320_03

 

Když najdete odpolední chvilku pro "vyčištění" hlavy v úmorně teplém počasí, vyměňte jen košili v sytě modrém odstínu, která dokonale dokreslí námořnický outfit. Pusťte si svou oblíbenou hudbu a naberte síly pro další obchodní záležitosti.

 

IW0C5246_01-8IW0C5246_01-8
[unex_ce_button id="content_uwktsynsm" button_text_color="#000000" button_font="bold" button_font_size="15px" button_width="content_width" button_alignment="center" button_text_spacing="16px" button_bg_color="#d6d6d6" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="0px" button_border_color="#d6d6d6" button_border_radius="0px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000000" button_border_hover_color="#000000" button_link="http://bezkonfekce.cz/work/business-day-2/" button_link_type="url" button_link_target="_blank" has_container="1" in_column=""]BUSINESS DAY 2.[/ce_button]